MATADOR MP47 (155/65R13 73T)

1,967ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 155
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP47
  • Индекс: 73
ден.
SKU: 1147 Categories: ,
preloader