MATADOR MP47 (155/65R14 75T)

2,072ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 155
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 14
  • Модел: MP47
  • Индекс: 75
ден.
SKU: 1149 Categories: ,
preloader