MATADOR MP47 (165/70R13 79T)

1,946ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 165
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: MP47
  • Индекс: 79
ден.
SKU: 1160 Categories: ,
preloader