MATADOR MP47 (165/70R14 81T)

2,086ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 165
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 14
  • Модел: MP47
  • Индекс: 81
ден.
SKU: 1172 Categories: ,
preloader