MATADOR MP47 pikap XL (175/70R14 88T)

3,670ден. 2,569ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 175
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 14
  • Модел: MP47 pikap XL
  • Индекс: 88
ден.
SKU: 1207 Categories: ,
preloader