MATADOR MP47 XL (235/55R19 105V)

9,500ден. 8,550ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 235
  • Висина: 55
  • Дијаметар: 19
  • Модел: MP47 XL
  • Индекс: 105

Out of stock

SKU: 1531 Categories: ,
preloader