MATADOR MP47 XL (245/40R18 97Y)

6,650ден. 4,655ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 245
  • Висина: 40
  • Дијаметар: 18
  • Модел: MP47 XL
  • Индекс: 97
ден.
SKU: 1552 Categories: ,
preloader