MATADOR MP47 XL (245/40R19 98Y)

8,650ден. 6,055ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 245
  • Висина: 40
  • Дијаметар: 19
  • Модел: MP47 XL
  • Индекс: 98
ден.
SKU: 1561 Categories: ,
preloader