NANKANG AS-1 (215/65R16 98H)

6,150ден. 4,182ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Ширина: 215
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 16
  • Модел: AS-1
  • Индекс: 98
SKU: 2775 Categories: ,
preloader