NANKANG ECO-2+ (195/55R15 86V)

3,690ден. 2,583ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Ширина: 195
  • Висина: 55
  • Дијаметар: 15
  • Модел: ECO-2+
  • Индекс: 86
SKU: 1981 Categories: ,
preloader