NANKANG NA-1 (145/80R12 74T)

99,999ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Ширина: 145
  • Висина: 80
  • Дијаметар: 12
  • Модел: NA-1
  • Индекс: 74
SKU: 1705 Категории ,
preloader