NANKANG NA-1 (185/60R15 88H)

3,360ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
  • Дијаметар: 15
  • Модел: NA-1
  • Индекс: 88
SKU: 1945 Категории ,
preloader