NANKANG NS-20 (245/40R18 97W)

7,690ден. 5,229ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Ширина: 245
  • Висина: 40
  • Дијаметар: 18
  • Модел: NS-20
  • Индекс: 97
SKU: 2446 Categories: ,
preloader