NANKANG SP-7 (215/55R18 99V)

8,000ден. 5,440ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Ширина: 215
  • Висина: 55
  • Дијаметар: 18
  • Модел: SP-7
  • Индекс: 99
SKU: 2348 Categories: ,
preloader