NANKANG SV-2 (245/40R18 97 XLV)

9,220ден. 6,270ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Ширина: 245
  • Висина: 40
  • Дијаметар: 18
  • Модел: SV-2
  • Индекс: 97 XL
SKU: 12595 Categories: ,
preloader