NANKANG SV-3 (215/65R16 102 XLH)

6,460ден. 4,522ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Ширина: 215
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 16
  • Модел: SV-3
  • Индекс: 102 XL
SKU: 12676 Categories: ,
preloader