NANKANG SV-55 (215/70R16 104 XLH)

5,100ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Ширина: 215
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 16
  • Модел: SV-55
  • Индекс: 104 XL
SKU: 12659 Categories: ,
preloader