SAVA ESKIMO S3+ (155/65R13 73Q)

3,320ден. 2,324ден.

*Сигурна при контакт со снег
*Сигурно сопирање на влажни површини
*Отпорност на пролизгување
*Добра километража

 

  • Бренд: Sava
  • Ширина: 155
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 13
  • Модел: Eskimo S3
  • Индекс: 73
SKU: 12029 Categories: ,
preloader