SAVA ESKIMO S3+ (155/65R14 75T)

3,650ден. 2,555ден.

*Сигурна при контакт со снег
*Сигурно сопирање на влажни површини
*Отпорност на пролизгување
*Добра километража

  • Бренд: Sava
  • Ширина: 155
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 14
  • Модел: Eskimo S3
  • Индекс: 75
SKU: 12037 Categories: ,
preloader