SAVA ESKIMO S3+ (155/70R13 75T/Q)

3,650ден. 2,555ден.

*Сигурна при контакт со снег
*Сигурно сопирање на влажни површини
*Отпорност на пролизгување
*Добра километража

  • Бренд: Sava
  • Ширина: 155
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: Eskimo S3
  • Индекс: 75
SKU: 12024 Categories: ,
preloader