SAVA ESKIMO S3+ (175/65R14 82T)

3,660ден. 2,450ден.

*Сигурна при контакт со снег
*Сигурно сопирање на влажни површини
*Отпорност на пролизгување
*Добра километража

  • Бренд: Sava
  • Ширина: 175
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 14
  • Модел: Eskimo S3
  • Индекс: 82
SKU: 12040 Categories: ,
preloader