SAVA ESKIMO S3+ (175/70R13 82T)

3,900ден. 2,667ден.

*Сигурна при контакт со снег
*Сигурно сопирање на влажни површини
*Отпорност на пролизгување
*Добра километража

  • Бренд: Sava
  • Ширина: 175
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: Eskimo S3
  • Индекс: 82
SKU: 12028 Categories: ,
preloader