SAVA ESKIMO S3+ (185/65R15 88T)

3,050ден.

*Сигурна при контакт со снег
*Сигурно сопирање на влажни површини
*Отпорност на пролизгување
*Добра километража

  • Бренд: Sava
  • Ширина: 185
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 15
  • Модел: Eskimo S3
  • Индекс: 88
SKU: 12049 Категории ,
preloader