SAVA ESKIMO S3+ (205/55R16 91T)

4,700ден. 2,860ден.

*Сигурна при контакт со снег
*Сигурно сопирање на влажни површини
*Отпорност на пролизгување
*Добра километража

  • Бренд: Sava
  • Ширина: 205
  • Висина: 55
  • Дијаметар: 16
  • Модел: Eskimo S3
  • Индекс: 91
SKU: 12065 Categories: ,
preloader