SAVA INTENSA HP (185/60R14 82H)

2,971ден.

  • Бренд: Sava
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
  • Дијаметар: 14
  • Модел: Intensa HP
  • Индекс: 82
SKU: 1857 Категории ,
preloader