SAVA INTENSA HP (185/60R15 88H)

3,255ден.

  • Бренд: Sava
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
  • Дијаметар: 15
  • Модел: Intensa HP
  • Индекс: 88
SKU: 1947 Категории ,
preloader