STARFIRE RSC 2.0 (155/70R13 75T)

1,806ден.

  • Бренд: Starfire
  • Ширина: 155
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: RSC 2.0
  • Индекс: 75
ден.
SKU: 1728 Categories: ,
preloader