STARFIRE RSC 2.0 (175/70R13 82T)

2,710ден. 1,897ден.

  • Бренд: Starfire
  • Ширина: 175
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: RSC 2.0
  • Индекс: 82
SKU: 1745 Categories: ,
preloader