STARFIRE RSC 2.0 (185/60R14 82H)

2,149ден.

  • Бренд: Starfire
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
  • Дијаметар: 14
  • Модел: RSC 2.0
  • Индекс: 82
SKU: 1852 Категории ,
preloader