STARFIRE RSC 2.0 (185/65R15 88T)

2,900ден.

  • Бренд: Starfire
  • Ширина: 185
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 15
  • Модел: RSC 2.0
  • Индекс: 88
SKU: 1887 Категории ,
preloader