STARFIRE RSC 2.0 (195/55R15 85H)

3,510ден. 2,457ден.

  • Бренд: Starfire
  • Ширина: 195
  • Висина: 55
  • Дијаметар: 15
  • Модел: RSC 2.0
  • Индекс: 85
SKU: 1989 Categories: ,
preloader