UNIROYAL MS plus 77 (195/55R15 85H)

6,260ден. 4,257ден.

  • Бренд: Uniroyal
  • Ширина: 195
  • Висина: 55
  • Дијаметар: 15
  • Модел: MS Plus 77
  • Индекс: 85
SKU: 8106 Categories: ,
preloader