WINDFORCE SnowPower (195/65R15 91H)

8,900ден.

Гумите Windforce се висококвалитетен кинески бренд, кој е добро признаен и на домашниот и на меѓународниот пазар.

Годишно производство : 20 милиони гуми за автомобили + 2 милиони гуми за камиони.

Хомологација H4 – Holland

  • Бренд: Windforce
  • Ширина: 195
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 15
  • Модел: SnowPower
  • Индекс: 91
SKU: 8091 Categories: ,
preloader