DAYTON Touring 2 (185/60R15)

3,450ден. 2,415ден.

Произведени во Италија

Сакате да го зачувате Вашиот буџет, а истивремено и иднината на Вашите пневматици ? Откријте ги докажаните перформанси на Dayton TOURING 2 .

  • Бренд: DAYTON
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
  • Дијаметар: 15
  • Модел: Touring 2
  • Индекс: 84
ден.
SKU: 794 Categories: ,
preloader