DAYTON Touring 2 (155/65R13)

2,710ден. 1,897ден.

Произведени во Италија

Сакате да го зачувате Вашиот буџет, а истивремено и иднината на Вашите пневматици ? Откријте ги докажаните перформанси на Dayton TOURING 2 .

  • Бренд: DAYTON
  • Ширина: 155
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 13
  • Модел: Touring 2
  • Индекс: 73
ден.
SKU: 836 Categories: ,
preloader