MATADOR MP47 (185/60R14)

3,200ден. 2,240ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
  • Дијаметар: 14
  • Модел: MP47
  • Индекс: 82
ден.
SKU: 1251 Categories: ,
preloader