MATADOR MP62 XL (225/45R17)

6,300ден. 4,410ден.

  • Бренд: Matador
  • Ширина: 225
  • Висина: 45
  • Дијаметар: 17
  • Модел: MP62 XL
  • Индекс: 94
SKU: 1470 Categories: ,
preloader