205/60R15 91H DIPLOMAT HP

3,660ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DIPLOMAT
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 91H
  • Модел: HP
  • Ширина: 205
  • Висина: 60
- P539447 Категорија Ознаки: , ,